COMISII

RESPONSABIL

MEMBRI

1.Comisia metodică a educatoarelor,  învățământul preșcolar, program normal

RACLARU CIREȘICA

DASCĂLU ELENA;

GUȚU GABRIELA;

PAL PAULA LĂCRĂMIOARA;

2. Comisia metodica a educatoarelor- Grădinița cu Program Prelungit Nr. 5:

nivel 1

TĂLMACIU ANGELA

HUMĂ VALENTINA;

ION MIHAELA;

SMEU DANIELA

DOLHAI CARMEN;

ADOBRIȚEI MARIA;

CALDARE CARMEN;

PRIGOREANU MARIA;

3. Comisia metodica a educatoarelor- Grădinița cu Program Prelungit Rr. 5:

 nivel 2

BALTAG GEORGETA

BOBOC MARCELINA;

ROMAN NICULINA;

BUDOȘCĂ SIMONA

4. Comisia  metodică a  învăţătorilor de la clasa I

CIURDEA ELENA LIVIA

COBZARU ȘTEFANIA CECILIA;

GAVRIL MARIA;

FRONA ANCA;

TIZU MIRELA;

5.Comisia metodică a  învăţătorilor de la clasa a II-a

MOROȘANU CARMEN

 CORINA

HUȚAN ANCA GEANINA;

MARE CRISTINA;

PETRICI LUCICA;

SORLESCU CRISTINA;

6.Comisia metodică a  învăţătorilor de la clasa a III-a


ROMANIUC CRISTINA


ALEXANDRU SILVIA;

BIBIRUS ALINA MARCELA;

NANTU MARIA;

RACHITEANU MARIA MIRABELA;

7.Comisia metodică a  învăţătorilor de la clasa a IV- a

LOGHIN ELENA GIOCONDA

AGHERGHELOAEI  LUMINIȚA;

FARCAȘ DIANA;

OBREJA CRISTINA;

URSĂRESCU MIHAELA;

8.Comisia metodică a  învăţătorilor de la clasa pregătitoare

MANOLACHE-MĂRTIN

NINA ANA

BARBU LILIANA;

DARIE MIHAELA DORINA;

STANCU ANA-MARIA;

IMBREA LAURA MIRELA

9. Comisia  metodică „Limbă și comunicare”

MOLDOVEANU LILIANA

CIOBANU LAURA DANIELA;

MAXIM DELIA MARIOARA;

10.Comisia metodică „Limbi moderne”

AGAFIȚEI  GABRIELA

ANDONE ROXANA

ARUȘTEI DANA MARINELA;

BRUMA ADRIANA DELIA;

MACOVEI   LOREDANA;

11. Comisia metodică  „Matematica”

GHEORGHIU MARIA

BAJURA CARMEN;

NASTASĂ  NICOLETA;

12. Comisia metodică „Științe”

RÎNDUNICĂ  EMILIA

BONTAȘ  MIHAI

CONDURAT  GEANINA LĂCRĂMIOARA;

MUNTEANU SMARANDA MIHAELA;

POPA   ECATERINA;

PĂTRĂUCEANU  ROXANA GABRIELA;

13. Comisia metodică ,,Om și societate’’

ARUXANDEI CRISTINA

   POPA ELENA CRISTINA;

BEJAN LUCIA GEMA;

DIACONU DANIELA;

MIHALACHI ANCA IONELA;

ONOFREI MARINELA;

SIMERIA TANIA MARIA;

14. Comisia metodică „Arte si educatie fizica”

BOLEA ADRIAN

ARTENE CĂTĂLIN DUMITRU;

IMBREA ADRIAN;

VASILIU MARIA;

STIRBU CORNELIU CONSTANTIN;

VACARU SERGIU AURELIAN ;

15.Comisia diriginților


BRUMĂ ADRIANA DELIA


BAJURA CARMEN;

NASTASĂ NICOLETA;

ARTENE DUMITRU CĂTĂLIN;

MIHALACHE ANCA IONELA;

STIRBU CORNELIU CONSTANTIN;

ARUXANDEI CRISTINA;

SIMERIA TANIA MARIA;

AGAFIȚEI GABRIELA;

MOLDOVEANU LILIANA;

RÎNDUNICĂ EMILIA;

GHEORGHIU MARIA;

BONTAȘ MIHAI;

ANDONE ROXANA;

CIOBANU LAURA DANIELA;

Școala Gimnazială “Vasile Alecsandri” Roman
Acasa Despre noi Informatii publice Examene si Concursuri Inscriere pregatitoare Comunicari Proiecte Resurse umane Contact

Acasă

Despre noi

Comunicări

Orar

Concursuri

Contact